Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Awaria systemu – Informacje Klubowe

14/09/2015 10:07:25
Dawid Duda

W związku z licznymi apelami, interwencjami, czy wręcz awanturami Kibiców domagających się od Klubu znormalizowania i ucywilizowania wejścia na zawody żużlowe w Tarnowie, Zarząd Unii Tarnów Żużlowej Sportowej Spółki Akcyjnej pragnie gorąco przeprosić wszystkich Kibiców za kolejne w tym roku utrudnienia i niedogodności spowodowane niezwykle usterkowym, wadliwym i niedopracowanym systemem identyfikacji Kibica.

W tygodniu jeden z podwykonawców systemu identyfikacji Kibica realizował konfigurację kamer na stadionie miejskim. Niestety, konfiguracja ta przeciążyła w znaczący sposób serwer w dniu meczu, co spowodowało problemy z zakupem biletu i wejściem na stadion. Pracownicy Klubu po konsultacjach z firmą WASKO zrobili ze swojej strony wszystko co możliwe, aby jak najszybciej usunąć usterkę wynikającą z przeciążenia serwera. Niestety, prognozowany czas naprawy usterki był zbyt długi. Unia Tarnów Żużlowa Sportowa Spółka Akcyjna podjęła natychmiastową decyzję o sprzedaży paragonów zamiast biletów, co przełożyło się na dłuższe kolejki do kołowrotków.

Unia Tarnów Żużlowa Sportowa Spółka Akcyjna jeszcze raz przeprasza za zaistniałą sytuację. Klub niestety nie ma wpływu na działanie inwestycji, która nie była konsultowana z Władzami Spółki podczas fazy projektowania systemu. Spółka Żużlowa obiecuje, że ze swojej strony dokona wszelkich starań aby system usprawnić na tyle ile jest to możliwe. Na bieżąco zgłaszane są wszelkie usterki wynikające z działania systemu do inwestora oraz wykonawcy. Z naszych informacji wynika, iż nowa wersja systemu identyfikacji Kibica zostanie wgrana już w bieżącym miesiącu.

 

 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST