Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Awans Mateusza Cierniaka do finału MIMP!

07/09/2019 20:10:07
Marcin Michoń

Dzisiaj na torach w Łodzi i Poznaniu rozegrano eliminacje do finału Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów w Tarnowie. W Łodzi o przepustkę do finału skutecznie powalczył Mateusz Cierniak, który zajął premiowane awansem trzecie miejsce. Niestety w Poznaniu sztuka awansu nie udała Przemysławowi Koniecznemu i Dawidowi Rempale.

Na torze w Łodzi z kompletem punktów triumfował Wiktor Trofimow, przed Jakubem Miśkowiakiem, Mateuszem Cierniakiem i Piotrem Pióro. W Tarnowie pojedzie cała czwórka, a rezerwowym będzie Mateusz Tonder. Z kolei w Poznaniu najlepszy okazał się Michał Gruchalski. Awans wywalczyli również Norbert Krakowiak, Damian Pawliczak oraz Patryk Wojdyło jako rezerwowy. Trzecia eliminacja odbędzie się na torze w Gdańsku w późniejszym terminie.

W finale, który zaplanowano na 15 sierpnia w Tarnowie rozstawieni zostali Bartosz Smektała, Dominik Kubera, Maksym Drabik, Rafał Karczmarz i Wiktor Lampart.

Wyniki z Łodzi:
1. Wiktor Trofimow 15 (3,3,3,3,3)
2. Jakub Miśkowiak 14 (3,2,3,3,3)
3. Mateusz Cierniak 11 (0,3,3,3,2)
4. Piotr Pióro 11 (2,3,1,3,2)
_________________________
5. Mateusz Tonder 10 (3,3,2,2,w)
_________________________
6. Alan Szczotka (2,0,3,2,1)
7. Tomasz Orwat (3,1,w,2,2)
8. Damian Lotarski (1,0,2,1,3)
9. Nikodem Bartoch (1,2,1,0,3)
10. Przemysław Liszka (1,2,2,0,1)
11. Maksymilian Bogdanowicz (w,w,1,2,2)
12. Jakub Osyczka (0,2,1,1,0)
13. Kamil Pytlewski (0,1,2,0,1)
14. Mateusz Tudzież (2,1,0,0,1)
15. Kacper Pludra (2,1,0,1,w)
16. Eryk Borczuch (1,0,0,1,d)
17. Przemysław Giera (-,-,-,-,-)
18. Mateusz Błażykowski (t)

Bieg po biegu:
1. Miśkowiak, Pióro, Lotarski, Cierniak
2. Trofimow, Szczotka, Liszka, Pytlewski
3. Orwat, Tudzież, Borczuch, Bogdanowicz – w
4. Tonder, Pludra, Bartoch, Osyczka
5. Pióro, Osyczka, Pytlewski, Bogdanowicz – w
6. Trofimow, Miśkowiak, Pludra, Borczuch
7. Cierniak, Bartoch, Orwat, Szczotka
8. Tonder, Liszka, Tudzież, Lotarski
9. Trofimow, Tonder, Pióro, Orwat – w
10. Miśkowiak, Pytlewski, Bartoch, Tudzież
11. Cierniak, Liszka, Bogdanowicz, Pludra
12. Szczotka, Lotarski, Osyczka, Borczuch
13. Pióro, Szczotka, Pludra, Tudzież
14. Miśkowiak, Orwat, Osyczka, Liszka
15. Cierniak, Tonder, Borczuch, Pytlewski
16. Trofimow, Bogdanowicz, Lotarski, Bartoch
17. Bartoch, Pióro, Liszka, Borczuch – d
18. Miśkowiak, Bogdanowicz, Szczotka, Tonder – w
19. Trofimow, Cierniak, Tudzież, Osyczka
20. Lotarski, Orwat, Pytlewski, Błażykowski – t

Wyniki z Poznania:
1. Michał Gruchalski 15 (3,3,3,3,3)
2. Norbert Krakowiak 13 (3,3,3,1,3)
3. Damian Pawliczak 12 (2,2,3,3,2)
_________________________
4. Patryk Wojdyło 11 +1 (2,1,3,2,3) + 3
_________________________
5. Szymon Szlauderbach 11 (2,3,2,3,1) + 2
6. Robert Chmiel 11 (3,1,2,2,3) + d
7. Michał Curzytek (u,2,2,3,2)
8. Kamil Nowacki (3,2,1,2,1)
9. Krzysztof Sadurski (1,0,1,2,2)
10. Przemysław Konieczny 5 (1,3,1,w,0)
11. Dawid Rempała 5 (0,1,2,1,1)
12. Filip Nizgorski (1,2,0,0,0)
13. Kacper Łobodziński (0,0,0,1,2)
14. Maciej Kuromonow (2,0,1,t,0)
15. Bartosz Curzytek (1,1,0,d,ns)
16. Kamil Kiełbasa (0,w,0,ns,ns)

Bieg po biegu:
1. Krakowiak, Pawliczak, Curzytek, Curzytek – u
2. Chmiel, Wojdyło, Konieczny, Rempała
3. Gruchalski, Szlauderbach, Sadurski, Łobodziński
4. Nowacki, Kuromonow, Nizgorski, Kiełbasa
5. Konieczny, Nizgorski, Curzytek, Łobodziński
6. Krakowiak, Nowacki, Chmiel, Sadurski
7. Gruchalski, Curzytek, Rempała, Kiełbasa -w
8. Szlauderbach, Pawliczak, Wojdyło, Kuromonow
9. Gruchalski, Chmiel, Kuromonow, Curzytek
10. Krakowiak, Szlauderbach, Konieczny, Kiełbasa
11. Wojdyło, Curzytek, Nowacki, Łobodziński
12. Pawliczak, Rempała, Sadurski, Nizgorski
13. Szlauderbach, Nowacki, Rempała, Curzytek -d
14. Gruchalski, Wojdyło, Krakowiak, Nizgorski
15. Curzytek, Sadurski, Konieczny – w, Kuromonow -t
16. Pawliczak, Chmiel, Łobodziński, Kiełbasa
17. Wojdyło, Sadurski, Curzytek, Kiełbasa
18. Krakowiak, Łobodziński, Rempała, Kuromonow
19. Chmiel, Curzytek, Szlauderbach, Nizgorski
20. Gruchalski, Pawliczak, Nowacki, Konieczny
bieg dodatkowy: Wojdyło, Szaluderbach, Chmiel – d

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-start

tyskie

NOXY

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

AMS Iveco

Hyundai Karmot

Fundacja u Górala

Lexus Audit

Centrum Sztuki Mościce

Wykonanie strony Internetowej z przez