Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Awans Kozy, Kułakowa i Madsena!!!

06/28/2015 12:57:14
Przemysław Frączek

Rewelacyjnie w łotewskiej Rydze spisał się Leon Madsen. Jego forma po upadku w Danii była sporą zagadką. W meczu z Fogo Unią Leszno udowodnił jednak, że wszystko jest w porządku, a w Rydze potwierdził dobrą jazdę zwyciężając w półfinale eliminacji do przyszłorocznego Grand Prix. Leon zdobył 14 punktów. Jedynym zawodnikiem, który zdołał go pokonać był Maksim Bogdanow. Niestety dużo słabiej spisał się Kenneth Bjerre, który zdobył zaledwie 5 punktów i odpadł z dalszej rywalizacji. O sporym pechu może mówić jeden z głównych faworytów Peter Kildemand. „Pająk” upadł już w pierwszym swoim starcie i musiał wycofać się z zawodów.

Wyniki:
1. Leon Madsen (Dania) – 14 (2,3,3,3,3)
2.
Andriej Karpow (Ukraina) – 12 (3,2,2,2,3)
3. Kjastas Puodżuks (Łotwa) – 10+3 (3,0,3,3,1)
4. Aleksandr Łoktajew (Ukraina) – 10+2 (2,3,1,1,3)
5. Linus Sundstroem (Szwecja) – 9 (1,1,3,1,3)
6. Antonio Lindbaeck (Szwecja) – 9 (1,2,3,1,2)
7. Maksim Bogdanow (Łotwa) – 9 (3,2,1,2,1)

8. Kevin Woelbert (Niemcy) – 8 (1,3,2,1,1)

9. Dakota North (Australia) – 7 (2,2,0,3,w)
10. Andrzej Lebiediew (Łotwa) – 7 (0,1,1,3,2)
11. Peter Ljung (Szwecja) – 6 (3,1,0,0,2)
12. Karol Baran (Polska) – 6 (0,3,0,2,1)
13. Kenneth Bjerre (Dania)5 (1,0,2,2,0)
14. Mirosław Jabłoński (Polska) – 4 (0,d,2,0,2)
15. Ricky Wells (USA) – 3 (2,1,0,0,0)
16. Eduard Krcmar (Czechy) – 1 (0,1,0,0)
17. Peter Kildemand (Dania) – 0 (w,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Ljung, Wells, Lindbaeck, Lebiediew
2. Karpow, North, Bjerre, Jabłoński
3. Puodżuks, Łoktajew, Sundstroem, Kildemand (w/u)
4. Bogdanow, Madsen, Woelbert, Baran
5. Woelbert, Karpow, Ljung, Puodżuks
6. Łoktajew, Bogdanow, Lebiediew, Jabłoński (d/4)
7. Baran, North, Wells, Krcmar
8. Madsen, Lindbaeck, Sundstroem, Bjerre
9. Madsen, Jabłoński, Krcmar, Ljung
10. Sundstroem, Karpow, Lebiediew, Baran
11. Puodżuks, Bjerre, Bogdanow, Wells
12. Lindbaeck, Woelbert, Łoktajew, North
13. North, Bogdanow, Sundstroem, Ljung
14. Lebiediew, Bjerre, Woelbert, Krcmar
15. Madsen, Karpow, Łoktajew, Wells
16. Puodżuks, Baran, Lindbaeck, Jabłoński
17. Łoktajew, Ljung, Baran, Bjerre
18. Madsen, Lebiediew, Puodżuks, North (w/u)
19. Sundstroem, Jabłoński, Woelbert, Wells
20. Karpow, Lindbaeck, Bogdanow, Krcmar

Bieg dodatkowy o 3. miejsce:
21.
Puodżuks, Łoktajew

Z kolei w Terrenzano walczył wczoraj Martin Vaculik. Niestety, zawody te pokazały, że Martin nie uporał się jeszcze z problemami, które powodują u niego lekki spadek formy. Słowak zdobył 7 punktów co pozwoliło na zajęcie 9 miejsca, które nie jest premiowane awansem do finału. Tym samym Martin musi odłożyć plany o powrocie do Grand Prix przynajmniej o rok lub liczyć na stałą dziką kartę. Sporym zaskoczeniem jest osoba zwycięzcy tych zawodów, a został nim Nicolas Covatti.

Wyniki:
1. Nicolas Covatti (Włochy) – 14 (3,3,2,3,3)
2. Piotr Pawlicki (Polska) – 12 (3,1,3,2,3)
3. Przemysław Pawlicki (Polska) – 12 (3,3,1,3,2)
4. Vaclav Milik (Czechy) – 11 (0,3,3,3,2)
5. Chris Harris (Wielka Brytania) – 9 (2,2,2,d,3)
6. Fredrik Lindgren (Szwecja) – 8+3 (1,2,2,1,2)
7. Kacper Gomólski (Polska) – 8+2 (1,2,2,2,1)
8. Kim Nilsson (Szwecja) – 8+1 (1,3,3,0,1)
9. Martin Vaculik (Słowacja) – 7 (2,0,d,2,3)
10. Michael Jepsen Jensen (Dania) – 7 (0,1,3,1,2)
11. Jesper B. Monberg (Dania) – 5 (3,1,0,1,d)
12. Martin Smolinski (Niemcy) – 5 (2,0,1,2,0)
13. Jurica Pavlic (Chorwacja) – 5 (2,1,d,1,1)
14. Max Fricke (Australia) – 4 (1,0,0,3,u)
15. Sam Masters (Australia) – 4 (u,2,1,d,1)
16. David Bellego (Francja) – 1 (d,0,1,0,0)
17. Justin Sedgmen (Australia) – NS
18. Alessandro Milanese (Włochy) – NS

Bieg po biegu:
1. Prz. Pawlicki, Pavlic, Lindgren, Milik
2. Covatti, Harris, Fricke, Jensen
3. Pi. Pawlicki, Vaculik, Nilsson, Bellego (d)
4. Monberg, Smolinski, Gomólski, Masters (u4)
5. Covatti, Gomólski, Pavlic, Vaculik
6. Milik, Harris, Pi. Pawlicki, Smolinski
7. Nilsson, Lindgren, Monberg, Fricke
8. Prz. Pawlicki, Masters, Jensen, Bellego
9. Nilsson, Harris, Masters, Pavlic (d4)
10. Milik, Covatti, Bellego, Monberg
11. Jensen, Lindgren, Smolinski, Vaculik (d4)
12. Pi. Pawlicki, Gomólski, Prz. Pawlicki, Fricke
13. Fricke, Smolinski, Pavlic, Bellego
14. Milik, Gomólski, Jensen, Nilsson
15. Covatti, Pi. Pawlicki, Lindgren, Masters (d4)
16. Prz. Pawlicki, Vaculik, Monberg, Harris (d/st)
17. Pi. Pawlicki, Jensen, Pavlic, Monberg (d4)
18. Vaculik, Milik, Masters, Fricke (u2)
19. Harris, Lindgren, Gomólski, Bellego
20. Covatti, Prz. Pawlicki, Nilsson, Smolinski

Bieg dodatkowy o 6 miejsce:
21. Lindgren, Gomólski, Nilsson

Bardzo dobrze spisali się nasi młodzieżowcy. Zarówno Ernest Koza jak i Wiktor Kułakov wywalczyli awans do finału Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. Obaj nasi zawodnicy zdobyli po 10 punktów, ale o jedną pozycję wyżej został sklasyfikowany Rosjanin.

Wyniki:
1. Zdenek Holub (Czechy) – 13 (2,3,2,3,3)
2. Adam Ellis (Wielka Brytania) – 12 (3,3,3,2,1)
3. Erik Riss (Niemcy) – 11 (3,2,2,2,2)
4. Wiktor Kułakow (Rosja) – 10 (1,3,3,w,3)
5. Ernest Koza (Polska) – 10 (2,2,1,3,2)

——
6. Jewgienij Kostygow (Łotwa) – 9+3 (3,0,3,3,0)
——
7. Michele Paco Castagna (Włochy) – 9+2 (2,1,3,2,1)
8. Ziga Kovacic (Słowenia) – 8 (3,1,0,1,3)
9. Damian Dróżdż (Polska) – 8 (2,1,2,w,3)
10. Kamil Wieczorek (Polska) – 7 (0,3,1,3,0)
11. Dimitri Berge (Francja) – 6 (0,2,2,1,1)
12. Nicolas Vicentin (Włochy) – 5 (1,2,1,1,0)
13. Ondrej Smetana (Czechy) – 4 (1,0,1,0,2)
14. Steven Mauer (Niemcy) – 4 (1,0,0,2,1)
15. Arsłan Fajzulin (Rosja) – 3 (0,1,0,0,2)
16. Jordan Dubernard (Francja) – 1 (1)
17. Julien Cayre (Francja) – 0 (0,0,0,0,0)
18. John Bernard (Francja) – NS

Bieg po biegu:
1. Kovacic, Dróżdż, Vicentin, Berge
2. Ellis, Holub, Kułakow, Cayre
3. Riss, Koza, Mauer, Fajzullin
4. Kostygow, Castagna, Smetana, Wieczoek
5. Kułakow, Koza, Kovacic, Kostygow
6. Ellis, Berge, Castagna, Mauer
7. Holub, Riss, Dróżdż, Smetana
8. Wieczorek, Vicentin, Fajzullin, Cayre
9. Ellis, Riss, Wieczorek, Kovacic
10. Kułakow, Berge, Smetana, Fajzullin
11. Castagna, Dróżdż, Koza, Cayre
12. Kostygow, Holub, Vicentin, Mauer
13. Holub, Castagna, Kovacic, Fajzullin
14. Kostygow, Riss, Berge, Cayre
15. Wieczorek, Mauer, Dubernard, Dróżdż (w), Kułakow (w)
16. Koza, Ellis, Vicentin, Smetana
17. Kovacic, Smetana, Mauer, Cayre
18. Holub, Koza, Berge, Wieczorek
19. Dróżdż, Fajzullin, Ellis, Kostygow
20. Kułakow, Riss, Castagna, Vicentin

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora


 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST