Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Atmosfera w Tarnowie jest najlepsza” – L.Madsen

14/04/2015 8:35:29
Redakcja

Ku uciesze wszystkich tarnowskich fanów do drużyny powrócił Leon Madsen. Duńczyk nie zawiódł swoich kibiców i w meczu z aktualnym Drużynowym Mistrzem Polski zdobył ważne punkty. Leon jest zadowolony ze swojej postawy, ale nie obyło się bez problemów – jeśli chodzi o moją postawę, to zacząłem dobrze, ale po pierwszym biegu musiałem zmienić motocykl. Trzeba było od nowa znaleźć dobre ustawienia. Zajęło to jeden bieg. Z kolei w ostatnim wyścigu to ja popełniłem błąd. Tak czasem bywa w żużlu. Mogło być 11 punktów, jest 9 (z bonusem dop. red.), ale uważam, że jest to dobry rezultat jak na pierwszy mecz. Drużyna zwyciężyła i wszyscy się cieszymy – powiedział wyraźnie zadowolony Madsen.

Bardzo dobrze wyglądała współpraca na torze dwójki Duńczyków. Jak się jednak okazało obaj zawodnicy jeszcze w takiej roli nie występowali – tak naprawdę to po raz pierwszy w życiu jechałem w parze z Kennethem, ale myślę, że było całkiem dobrze. Oczywiście musimy się jeszcze odpowiednio dopasować, nauczyć swojej jazdy. Myślę, że w przyszłości będzie jeszcze lepiej – zdradził Leon.

Duńczyk nie był do końca zadowolony z pracy swojego sprzętu. Nie pomógł nawet fakt, że silniki pochodzą od tego samego tunera, który przygotował sprzęt Martinowi Vaculikowimamy z Martinem tego samego tunera, ale trochę inne silniki. Obaj mamy nieco odmienne style jazdy. Muszę porozmawiać z moim tunerem. Dzisiaj musiałem naprawdę mocno walczyć, żeby wyjechać ze startu. Nigdy nie miałem z tym problemu w Tarnowie, ponieważ jestem stosunkowo lekkim zawodnikiem i te starty zawsze wychodziły mi dobrze. Jestem pewien, że w następnym meczu będzie to wyglądało o wiele lepiej – stwierdził z nadzieją nasz zawodnik.

Znane powiedzenie mówi, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Tak właśnie w Tarnowie czuje się Leon Madsenatmosfera tutaj w Tarnowie jest najlepsza w całym żużlowym świecie. Bardzo się cieszę, że mogłem tu wrócić. Wszyscy są dla mnie bardzo mili. Zostałem bardzo dobrze przyjęty przez kibiców i mam nadzieję, że są oni szczęśliwi z naszego dzisiejszego zwycięstwa – dodał z uśmiechem Leon Madsen.

Za 2 tygodnie kolejne ligowe zmagania, tym razem w Lesznie. Nasz zawodnik zamierza ciężko pracować na jak najlepszy wynik – mecz w Lesznie będzie bardzo ciężki. Na pewno będę potrzebował lepszych silników niż dziś, szczególnie na starcie. Na szczęście mamy 2 tygodnie, żeby naprawić ten problem – zakończył.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST