Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Artur Mroczka przejdzie operację

09/04/2019 10:28:39
Redakcja

Kontuzjowany w niedzielnym meczu Artur Mroczka przejdzie jutro (tj. w środę 10 kwietnia) operację w krakowskiej klinice. Po serii badań jakie zostały wykonane podjęto decyzję, że operacja będzie konieczna i korzystna pod kątem dalszej rehabilitacji. Zarząd Unii Tarnów ŻSSA był cały czas w kontakcie ze specjalistami, a dzięki pomocy Pana Grzegorza Sobańskiego z Centrum Rehabilitacji Reha-Medica w Tarnowie podjęto decyzję, że operacja zostanie przeprowadzona w Krakowie. Już w czwartek Artur zostanie wypisany do domu i rozpocznie rehabilitację. Przerwa w startach ma potrwać około miesiąc.

Kontuzja Mroczki stawia całą drużynę przed trudną sytuacją. Zarząd Unii Tarnów ŻSSA jest obecnie w kontakcie z czterema zawodnikami, którzy potencjalnie mogliby zastąpić Artura Mroczkę. Wstępne rozmowy zostały już przeprowadzone. Pewne jest jednak to, że jeśli pogoda pozwoli na przeprowadzenie sobotnich zawodów, to w tym meczu miejsce Artura Mroczki zajmie Przemysław Konieczny. W obliczu bardzo dobrej postawy drużyny na progu sezonu Zarząd nie chce podejmować pochopnych decyzji na szybko.

Po pierwsze bardzo chciałem podziękować Panu Grzegorzowi Sobańskiemu z Centrum Rehabilitacji Reha-Medica w Tarnowie za pomoc w organizacji procesu leczenia i rehabilitacji. Mam ogromną nadzieję, że dzięki pomocy specjalistów Artur szybko wróci do pełni sił. Dwa rozegrane dotąd mecze pokazały, że drużyna jest dobrze przygotowana do sezonu, a zawodnicy będą walczyć w każdym meczu, bo naszym celem jest jak najwyższe miejsce w ligowej tabeli. Dziękuję też wszystkim kibicom za wyrazy wsparcia dla Artura. Ta drużyna jedzie przede wszystkim dla Was, a teraz szczególnie potrzebuje Waszego wsparcia i obecności podczas meczów ligowych, o co serdecznie proszę – powiedział Łukasz Sady, prezes Unii Tarów ŻSSA.

 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

Nowrem Group

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST