Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Artur Czaja: „Nawet nie macie pojęcia jak się cieszę”

15/04/2019 12:02:42
Redakcja

Sobotnią potyczkę z Arged Malesą TŻ Ostrovią Ostrów Wielkopolski przegraliśmy 43-47. Według Artura Czai, zdecydowanie zabrakło kontuzjowanego Artura MroczkiMinimalnie przegraliśmy i troszkę szkoda. Nie ma Artura Mroczki i widać jakim jest mocnym punktem dla nas. Mam nadzieję, że szybko wróci do pełni sił. Tak jak mówiłem meczu szkoda, bo było trochę zamieszania z pogodą, pojawił się deszcz. Wszyscy myśleliśmy, że będzie przyczepniej, a było trochę inaczej. Goście akurat spasowali się od pierwszego biegu, a my trochę przekombinowaliśmy. Ze swojego wyniku jednak się cieszę. W końcu wróciła prędkość i jest w miarę OK – powiedział po meczu Artur.

Receptą na lepszy wynik okazał się nowy silnik – Kupiłem zupełnie nowy silnik. W pierwszym biegu było zero, ale to była po prostu pomyłka. Pierwszy raz jechałem na tym silniku. Mieliśmy trenować dzień wcześniej, ale pogoda na to nie pozwoliła. Powiem tak: nie macie pojęcia jak się cieszę – dodał nasz zawodnik.

Jak każdy sportowiec tak i Artur Czaja nie lubi przegrywać – Porażki nigdy nie są fajne. Nie tylko jeśli chodzi o jazdę na żużlu. Cieszę się jednak, że wszystko wróciło do normy i liczę na to, że tak będzie do końca – odparł Czaja.

Zawodnik przyznał, że jest dużo lepiej, ale wciąż można wycisnąć więcej, bo kompletu nie było – Kompletu nie zrobiłem, więc jeszcze idealnych ustawień nie znalazłem. Na pewno będziemy jeszcze uczuć się tych silników i mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. Bardzo bym tego chciał – wyjaśnił Artur.

Mimo słabszego poprzedniego sezonu torem w Rybniku się nie zraził – Lubię jeździć w Rybniku. W zeszłym sezonie tor był różny. Ale jak będzie teraz zobaczymy gdy tam pojedziemy – zakończył Artur Czaja.

Fot.1 Artur Czaja zadowolony ze swojego indywidualnego wyniku.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST