PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Artem Łaguta i Greg Hancock podpisali kontrakty

12/13 0:00:00
Redakcja

W ostatnich dniach do siedziby Klubu wpłynęły podpisane kontrakty Artema Łaguty i Grega Hancocka. Tym samym Jaskółki zamknęły budowę składu na nowy sezon.

Obaj zawodnicy ustalili warunki swoich umów z Jaskółkami już dużo wcześniej. – Rzeczywiście Greg i Artem podpisali kontrakty dość późno, jednak na przeszkodzie stanęło kilka przeszkód, niezależnych od nas. Cieszymy się, że udało się zbudować mocną drużynę, która została wzmocniona Gregiem powinna skutecznie powalczyć o pierwszą czwórkę – powiedział rzecznik klubowy Łukasz Izak.

Dla Rosjanina będzie to drugi rok z rzędu startów w Tarnowie. Poprzedni sezon był dla niego bardzo udany, ze średnią powyżej dwóch punktów na bieg uplasował się zaraz za czołową dziesiątką zawodników Enea Ekstraligi, będąc liderem Jaskółek w przeciągu całego sezonu.

Z kolei dla utytułowanego Amerykanina będzie to powrót do Tarnowa po roku spędzonym w Bydgoszczy. Greg Hancock z Jaskółką na plastronie w sezonie 2012 wywalczył złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

Partnerzy medialni
eska
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez