Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

UNIA POMAGA

unia-pomaga

Unia Pomaga” to projekt w którym pamiątki klubowe przekazywane są na szczytne cele. Tym samym staramy się wesprzeć innych, którzy tej pomocy potrzebują. Przekazywane przez nas przedmioty trafiają na różnego rodzaju aukcje charytatywne i licytacje, a całkowity dochód z ich sprzedaży trafia do tych którzy tej pomocy potrzebują. Ponadto przy współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem organizujemy akcję zbiórki krwi na stadionie. Na stałe współpracujemy ze Stowarzyszeniem Dajmy Dzieciom Miłość na rzecz którego już kilkukrotnie przekazywaliśmy liczne pamiątki i trofea klubowe.

Ostatnio pomagaliśmy:

  • Młodemu Felkowi z Tarnowa. Pomimo młodego wieku Felek jest bardzo chory i potrzebuje ciągłego leczenia i rehabilitacji. Dzięki licytacji koszulki klubowej Unii Tarnów z sezonu 2014 z autografami wszystkich zawodników oraz trenera udało nam się zebrać aż 760 zł, a osoba, która zwyciężyła aukcję zaokrągliła kwotę do 1000 zł.

felzdjęcie

  • Wspólnie zagraliśmy także z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Dzięki licytacji plastronu klubowego z sezonu 2014, plastronu IMME oraz koszulki klubowej z autografami zawodników zebraliśmy około 1000 zł!

417286_bd73b0d_1024x768.

  • Wsparliśmy Fundację AVALON, poprzez przekazanie podopiecznemu Fundacji Pawłowi Nowikowi koszulkę z autografami wszystkich żużlowców Unii Tarnów z sezonu 2014 oraz plastron z IMME 2014 z autografami wszystkich uczestników imprezy.
  • Cyklicznie co jakiś czas będziemy także zbierać pieniądze na kosztowną rehabilitację Anety z Tarnowa, która została potrącona przez samochód przechodząc na zielonym świetle. Razem pomóżmy Anecie. Link do aktualnej aukcji znajduje się tutaj.
  • Wspieramy działalność Fundacji DKMS poprzez aukcje charytatywne. Link do aukcji w której podarowaliśmy plastron z autografami zawodników Unii Tarnw: Charytatywny.Allegro.plastron
Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST