Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Akcja „TO TY POWIEDZ STOP PIJANYM KIEROWCOM”

05/06/2014 0:00:00
Redakcja

Mimo licznych apeli i akcji skłaniających kierowców do bezpiecznej jazdy pojazdami mechanicznymi, ciągle jesteśmy świadkami wypadków spowodowanych przez nietrzeźwych kierujących. W odpowiedzi na zagrożenia drogowe młodzież uczęszczająca na zajęcia Grafiki Komputerowej w Pałacu Młodzieży w Tarnowie, pragnie kontynuować akcję „TO TY POWIEDZ STOP PIJANYM KIEROWCOM”, którą 3 lata temu zainicjowała Młodzieżowa Rada Miejska w Tarnowie. Projekt ma na celu dotarcie do osób nadużywających alkoholu poprzez już wypracowaną, skuteczną kampanię propagującą bezpieczeństwo i trzeźwość na drogach.

Podobnie jak w 2011 roku, młodzież z Pałacu Młodzieży w Tarnowie uczęszczająca na zajęcia z grafiki komputerowej wraz z wolontariuszami Młodzieżowego Centrum Wolontariatu zaangażowana będzie w rozdawanie materiałów informacyjnych – ulotek i magnesów oznaczonych hasłem „TO TY POWIEDZ STOP PIJANYM KIEROWCOM”. Dodatkowo w ramach projektu, zainteresowani będą mogli przymierzyć alkogogle symulujące sytuację kierowcy po wypiciu alkoholu i spróbować poprowadzić w tym stanie zdalnie sterowany samochód przygotowany przez Pracownię Modelarską Pałacu Młodzieży. Akcję uświetni obecność członków Klubu Motocyklowego RIDERS of IPA Tarnów.

Dzięki uprzejmości Unii Tarnów Żużlowej Sportowej Spółce Akcyjnej, akcja „TO TY POWIEDZ STOP PIJANYM KIEROWCOM” odbędzie się 8 czerwca na Stadionie Miejskim w TarnowieMościcach, w trakcie meczu żużlowego Grupa Azoty Unia TarnówBetard Sparta Wrocław o godzinie 19:00.

Przeprowadzenie happeningu możliwe będzie dzięki wsparciu lokalnych firm i instytucji. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło radio RDN Małopolska.

Serdecznie zapraszamy Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

Nowrem Group

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST