Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Akcja „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” ponownie w Tarnowie

30/09/2014 0:00:00
Redakcja

„Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” – to hasło ogólnopolskiej inicjatywy, której celem jest zaktywizowanie społeczeństwa na walkę z pijanymi kierowcami. Inicjatorem jest Związek Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego w Polsce – Browary Polskie. W akcję zaangażowana jest jednak szeroka koalicja firm i instytucji, nad którą honorowy patronat zdecydowało się objąć Ministerstwo Gospodarki.”

W regionie tarnowskim kampanię Browarów Polskich wspierają : marka OKOCIM, wspólnie z siecią sklepów Al.Capone, Komendą Miejską Policji w Tarnowie oraz Unią Tarnów Żużlową Sportową Spółką Akcyjną, wraz z zawodnikiem Jaskółek Januszem Kołodziejem. W sierpniu, podczas meczów tarnowskiej drużyny, wśród kibiców rozdawane będą naklejki z napisem „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”, zachęcając użytkowników do ich zamieszczenia na tylnej szybie samochodu. Również Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego w trakcie kontroli drogowych będą wręczać kierowcom takie naklejki. Kibice będą mieli także okazję odwiedzić na stadionie żużlowym mini-miasteczko przygotowane przez funkcjonariuszy Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, gdzie będą rozdawane ww. naklejki oraz materiały dotyczące problematyki „alkohol-kierowca”. Przede wszystkim będzie możliwość założenia tzw. „alko-gogli” (są to specjalne okulary, które dają odzwierciedlenie stanu kierowcy będącego pod wpływem alkoholu), a policjanci na życzenie będą przeprowadzać badania stanu trzeźwości.

Akcja będzie po raz kolejny przeprowadzana w Tarnowie podczas niedzielnego meczu Grupy Azoty Unii Tarnów ze SPAR Falubazem Zielona Góra. Początek spotkania o 16:00.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST