Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

A.Mroczka: „ta temperatura to bardzo ciężka sprawa”

12/08/2015 16:41:03
Redakcja

Po zawodach z Wrocławiem kilka słów powiedział także Artur Mroczka. Według naszego zawodnika Betard Sparta to bardzo wyrównana drużyna i nikt nie mógł spodziewać się gładkiej przeprawy – w zasadzie to spodziewaliśmy się ciężkiej przeprawy, bo drużyna z Wrocławia jest wyrównana. Świadczy o tym choćby fakt posiadania 3 zawodników z Grand Prix, także myślę, że dziś nikt nie zakładał lekkiego meczu – powiedział po meczu Mroczka.

Nasz zawodnik jest niezadowolony ze swojego występu indywidualnego i na gorąco analizuje swoją jazdę – szkoda tego przerwanego biegu, bo dobrze wyszedłem spod taśmy. Tam mogła być wygrana albo dwójka z bonusem. Dziś tor był trochę twardszy i ciężko mi było znaleźć szybkość na trasie. Niby nie było jakoś bardzo źle, ale tych punktów rzeczywiście zabrakło – wyjaśnił Artur.

Wszystkim zawodnikom bardzo doskwierał upał. Podobnie było z Arturem, który szukał wszelkich sposobów, aby choć trochę się schłodzić – ta temperatura to bardzo ciężka sprawa. I sprzęt i zawodnicy bardzo mocno to odczuwają. Cały czas jesteśmy w zasadzie w temperaturze własnego ciała, ciężko się ochłodzić. Z tego względu zawody były bardzo ciężkie, na szczęście dla nas na plus. Cieszymy się i za tydzień walczymy z Rzeszowem – dodał Artur Mroczka.

Artur mimo, że pochodzi z Grudziądza już teraz czeka na niedzielne, derbowe spotkanie z PGE Stalą Rzeszówja mimo, że nie jestem z Tarnowa to z pewnością odczuję tą atmosferę. Spodziewam się, że przyjedzie wielu kibiców z Rzeszowa. Ja zrobię wszystko, żeby w niedzielę pojechać dużo lepiej niż dzisiaj. W piątek i sobotę będę trenował i myślę, że będzie dobrze – zakończył.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST