Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Pojedziemy na maksimum swoich możliwości” – wypowiedź Janusza Kołodzieja

09/08/2013 0:00:00
Redakcja

Dzisiaj tarnowskie Jaskółki czeka naprawdę trudne zadanie do wykonania. W Zielonej Górze stoczą ciężką batalię z tamtejszym Stelmet Falubazem Zieloną Górą o wejście do finałów Drużynowych Mistrzostw Polski.

Przed rewanżowym meczem udało nam się porozmawiać z kapitanem Unii Tarnów – Januszem Kołodziejem.
Będzie to trudny mecz, wiadomo, że nie mamy w zanadrzu zbyt wielu punktów do stracenia. Miejmy nadzieję, że podołamy zawodnikom z Zielonej Góry. Czasami jest tak, że oni są niesamowicie dopasowani do swojego toru, znają odpowiedniki ustawień i jazdy na tym torze. Wierzę, że od samego początku załapiemy jak jechać. Tego dnia pojedziemy na maksimum swoich możliwości. Bardzo chcielibyśmy się znaleźć w finale – powiedział pełen nadziei Koldi.

W tym ważnym dniu dla zawodników ważne jest wsparcie wiernych kibiców, dlatego prosimy, aby nie zapominać o swoich ulubieńcach. Drodzy fani, jeżeli nie możecie jechać do Zielonej Góry osobiście dopingować drużyny, to oglądajcie mecz w zaciszu własnego domu lub w chacie grillowej przy stadionie. Trzymajcie kciuki i wierzcie, że Jaskółkom uda się odnieść zwycięstwo!  

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora


 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST