Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Po 8 punktów Bjerre i Kildemanda w Szwecji

06/12/2018 21:22:17
Przemysław Frączek

Indianerna Kumla pokonała Rospiggarnę Hallstavik 47-43. Kenneth Bjerre został tym razem ustawiony pod numerem 10 i zdobył dla swojej drużyny 8 punktów i 1 bonus.

Kumla Indianerna47 pkt.
9. Vaclav Milik – 8+4 (1*,2,2*,1*,2*)
10. Kenneth Bjerre – 8+1 (2,3,1*,0,2)
11. Piotr Protasiewicz – 10 (2,2,1,2,3)
12. Ludvig Lindgren – 0 (0,0,-,-)
13. Anders Thomsen – 11 (3,3,3,2,0)
14. Victor Palovaara – 0 (0,0,0)
15. Bjarne Pedersen – 10+2 (3,2*,0,3,2*)

Rospiggarna Hallstavik43 pkt.
1. Jason Doyle – 11+1 (3,3,1*,1,3)
2. Sam Masters – 3 (0,1,2,0)
3. Robert Lambert – 8 (3,3,1,0,1)
4. Jacob Thorssell – 1 (1,0,0,-)
5. Andreas Jonsson – 9+1 (2,2*,1,3,1)
6. Max Fricke – 3 (2,1,0)
7. Tero Aarnio – 8+2 (1*,1*,3,3,0)

Bieg po biegu:
1. Doyle, Bjerre, Milik, Masters – 3:3 – (3:3)
2. Pedersen, Fricke, Aarnio, Palovaara – 3:3 – (6:6)
3. Lambert, Protasiewicz, Thorssell, Lindgren – 2:4 – (8:10)
4. Thomsen, Jonsson, Aarnio, Palovaara – 3:3 – (11:13)
5. Bjerre, Pedersen, Fricke, Thorssell – 5:1 – (16:14)
6. Doyle, Protasiewicz, Masters, Lindgren – 2:4 – (18:18)
7. Lambert, Milik, Bjerre, Thorssell – 3:3 – (21:21)
8. Aarnio, Jonsson, Protasiewicz, Pedersen – 1:5 – (22:26)
9. Thomsen, Masters, Doyle, Palovaara – 3:3 – (25:29)
10. Pedersen, Milik, Jonsson, Fricke – 5:1 – (30:30)
11. Thomsen, Pedersen, Lambert, Masters – 5:1 – (35:31)
12. Aarnio, Protasiewicz, Doyle, Bjerre – 2:4 – (37:35)
13. Jonsson, Thomsen, Milik, Lambert – 3:3 – (40:38)
14. Protasiewicz, Milik, Jonsson, Aarnio – 5:1 – (45:39)
15. Doyle, Bjerre, Lambert, Thomsen – 2:4 – (47:43)

Z kolei Smederna Eskilstuna bardzo wysoko, bo aż 60 do 30, pokonała Vastervik Speedway.  Dla pokonanej drużyny najwięcej punktów wywalczył Peter Kildemand. Nasz zawodnik zdobył ich 8. Drużyna gości nie była jednak w stanie nawiązać w tym meczu walki.

Eskilstuna Smederna – 60 pkt
1. Fredrik Lindgren – 14+1 (3,3,3,3,2*)
2. Krzysztof Buczkowski – 6+1 (2*,3,0,1)
3. Michael Jepsen Jensen – 15 (3,3,3,3,3)
4. Pontus Aspgren – 4+1 (1,2*,1,0)
13. Niels Kristian Iversen – 10+1 (3,2*,2,w,3)
14. Andrzej Lebiediew – 10+2 (3,2*,3,2*)
15. Alexander Woentin – 1 (0,1,0)

Vastervik Speedway – 30 pkt
1. Peter Ljung – 3 (1,0,1,-,1)
2. Grzegorz Zengota – 1 (0,1,0,-)
3. Matej Zagar – 7+2 (2,1*,3,1*,0)
4. Mikkel Bech – 3 (0,w,2,1,0)
5. Peter Kildemand – 8 (1,2,2,2,1)
6. Bartosz Smektała – 7+1 (2,2,1*,2,0)
7. Daniel Henderson – 1+1 (1*,0,0)

Bieg po biegu:
1. Lindgren, Buczkowski, Ljung, Zengota – 5:1 – (5:1)
2. Lebiediew, Smektała, Henderson, Woentin – 3:3 – (8:4)
3. Jepsen Jensen, Zagar, Aspgren, Bech – 4:2 – (12:6)
4. Iversen, Lebiediew, Kildemand, Henderson – 5:1 – (17:7)
5. Buczkowski, Smektała, Woentin, Bech (w) – 4:2 – (21:9)
6. Jepsen Jensen, Aspgren, Zengota, Ljung – 5:1 – (26:10)
7. Lindgren, Bech, Zagar, Buczkowski – 3:3 – (29:13)
8. Jepsen Jensen, Kildemand, Aspgren, Henderson – 4:2 – (33:15)
9. Lebiediew, Iversen, Ljung, Zengota – 5:1 – (38:16)
10. Lindgren, Kildemand, Smektała, Woentin – 3:3 – (41:19)
11. Zagar, Iversen, Bech, Aspgren – 2:4 – (43:23)
12. Jepsen Jensen, Smektała, Buczkowski, Bech – 4:2 – (47:25)
13. Lindgren, Kildemand, Zagar, Iversen (w) – 3:3 – (50:28)
14. Iversen, Lebiediew, Ljung, Smektała – 5:1 – (55:29)
15. Jepsen Jensen, Lindgren, Kildemand, Zagar – 5:1 – (60:30)

wyniki: www.sportowefakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanankopolagriaRigatoniMATBUDKARMOTCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

AMS Iveco

Hyundai Karmot

Fundacja u Górala

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST