Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

2. Liga Żużlowa w Canal+!

22/03/2022 14:33:28
Redakcja

GKSŻ informuje, że platforma Canal+ nabyła prawa telewizyjne do rozgrywek 2. Ligi Żużlowej. Umowa została podpisana na trzy lata.

Nowa umowa gwarantuje transmisję z jednego meczu każdej kolejki. Za każdym razem takie spotkanie będzie rozgrywane w sobotę o 14:00. Niebawem GKSŻ opublikuje rozkład meczów telewizyjnych na pierwsze cztery kolejki.

– Mamy do czynienia z przełomowym wydarzeniem, bo pierwszy raz w historii kluby drugoligowe zarobią na transmisjach telewizyjnych. Poza tym Canal+ gwarantuje jakość. To również było ważnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji – cieszy się przewodniczący GKSŻ Piotr Szymański.

Warto również dodać, że nigdy wcześniej konkurs ofert na prawa telewizyjne do 2. Ligi Żużlowej nie cieszył się taką popularnością. – Takiego zainteresowania i tylu chętnych nie było nigdy w historii. To świadczy o tym, że ligowy żużel rozwija się na wszystkich poziomach. Jestem przekonany, że rozgrywki w sezonie 2022 dostarczą kibicom wielkich emocji, bo druga liga już dawno nie zapowiadała się tak pasjonująco – wyjaśnia Piotr Szymański.

Warto dodać, że platforma Canal+ dysponuje także prawami do PGE Ekstraligi i eWinner 1. Ligi. To oznacza, że od tej pory cały polski ligowy żużel znajduje się w rękach jednego nadawcy, który ma ogromne doświadczenie w przeprowadzaniu transmisji na bardzo wysokim poziomie.

 

Źródło: polskizuzel.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Nowrem Group

wia-lanwamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST