Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

11 miejsce Kaczmarka w Memoriale Smoczyka

03/24/2019 19:05:24
Marcin Michoń

W niedzielę w Lesznie rozegrano 69. Memoriał Alfreda Smoczyka. W zawodach triumfował Emil Sajfutdinow przed Jarosławem Hampelem i Bartoszem Smektałą, który w biegu dodatkowym pokonał Norberta Kościucha.

Na jedenastej pozycji sklasyfikowany został Daniel Kaczmarek. Nowy zawodnik Unii Tarnów zapisał przy swoim nazwisku sześć oczek.

Wyniki:
1. Emil Sajfutdinow (Fogo Unia Leszno) (2,3,3,3,3) 14
2. Jarosław Hampel (Fogo Unia Leszno) (3,2,1,3,3) 12
3. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) (3,3,3,2,d) 11+3
4. Norbert Kościuch (Get Well Toruń) (1,3,3,2,2) 11+2
5. Brady Kurtz (Fogo Unia Leszno) (1,3,2,1,3) 10
6. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) (3,t,2,1,3) 9
7. Jurica Pavlic (Car Gwarant Start Gniezno) (0,1,2,3,2) 8
8. Tobiasz Musielak (Orzeł Łódź) (2,2,0,3,1) 8
9. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) (3,1,1,0,2) 7
10. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) (2,2,0,2,1) 7
11. Daniel Kaczmarek (Unia Tarnów) (1,2,3,0,0) 6
12. Damian Baliński (Stainer Unia Kolejarz Rawicz) (0,0,1,2,2) 5
13. Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz) (1,0,2,1,1) 5
14. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno/Stainer Unia Kolejarz Rawicz) (2,1,0,0,0) 3
15. Marcin Nowak (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) (0,1,1,1,0) 3
16. Kacper Pludra (Fogo Unia Leszno/Stainer Unia Kolejarz Rawicz) (0,0,0,0,1) 1
17. Krzysztof Sadurski (Fogo Unia Leszno/Stainer Unia Kolejarz Rawicz) (0) 0
18. Tymoteusz Picz (Fogo Unia Leszno/Stainer Unia Kolejarz Rawicz) – NS

Bieg po biegu:
1. Hampel, Kubera, Pr. Pawlicki, Pavlic
2. Smektała, Musielak, Kościuch, Nowak
3. Kołodziej, Sajfutdinow, Kurtz, Baliński
4. Pi. Pawlicki, Szlauderbach, Kaczmarek, Pludra
5. Smektała, Kubera, Pi. Pawlicki, Baliński
6. Sajfutdinow, Hampel, Nowak, Pludra
7. Kurtz, Musielak, Szlauderbach, Pr. Pawlicki
8. Kościuch, Kaczmarek, Pavlic, Sadurski (Kołodziej – t)
9. Kaczmarek, Kurtz, Nowak, Kubera
10. Smektała, Kołodziej, Hampel, Szlauderbach
11. Kościuch, Pr. Pawlicki, Baliński, Pludra
12. Sajfutdinow, Pavlic, Pi. Pawlicki, Musielak
13. Musielak, Kubera, Kołodziej, Pludra
14. Hampel, Kościuch, Kurtz, Pi. Pawlicki
15. Sajfutdinow, Smektała, Pr. Pawlicki, Kaczmarek
16. Pavlic, Baliński, Nowak, Szlauderbach
17. Sajfutdinow, Kościuch, Kubera, Szlauderbach
18. Hampel, Baliński, Musielak, Kaczmarek
19. Kołodziej, Pi. Pawlicki, Pr. Pawlicki, Nowak
20. Kurtz, Pavlic, Pludra, Smektała (d)

Bieg dodatkowy o 3. miejsce:
21. Smektała, Kościuch

wyniki za: speedwaynews.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora


 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST